هودهای بیولوژیکی کلاس III

arafam pouyesh

هودهای بیولوژیکی کلاس III

هودهای کلاس III، به گونهای طراحي شدهاند كه بالاترين سطح محافظت و امنیت را براي اپراتور، محيط كار و مواد ایجاد میکنند. این هودها يك سد فيزيكي كامل بين اپراتور و مواد داخل هود تأمين ميكند و محفظه جلویی آن مانند هودهای کلاس I و II باز نيست. این نوع هودها در موقع كار با مواد بسیار خطرناك زيستي و در مواردی كه ايجاد محدوديت مطلق مورد نياز است، استفاده مي‌شوند. این هودها برای انجام تحقیقات با مواد شيميايي سمي و مواد راديونوكئوتيد قابل تبخير مناسب میباشند.
 کمپانی Telstar اسپانیا هودهای کلاس III را در مدلهای زیر توسط شرکت آرافام پویش برای مراکز تحقیقاتی و تمامی آزامایشگاههای بیولوژیکی ارائه میکند:

Series MSC III

عوامل بیولوژیکی خطرناک از طریق دریچه وارد هود (محیط کار) میشوند، اپراتور از دستکش (تعبیه شده در جلوی کابینت) برای کار بر روی عوامل بیولوژیکی استفاده میکند. در حین کار، هوای آلوده با جریان هوا و فشار هوای منفی کنترل میشود.

اطلاعات محصول را برای همکاران خود ارسال نمایید :

Share on print
Print
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

سایر محصولات

کیسه های خون

شرکت آرافام پویش نمایندگی انحصاری کمپانی Demophorius، تامین­ کننده کیسه ­های خون طبق بالاترین استاندارهای جهانی برای تمامی مراکز مورد نیاز هم­چون­ بیمارستان­ها، مراکز تحقیقات

مطالعه بیشتر »
محصولات

Water Chiller / واتر چیلر

کمپانی LabTech سری کاملی از Water Chillerها را برای انطباق با همه نیازهای آزمایشگاهی از طریق شرکت آرافام پویش (نمایندگی انحصاری) به تمام مراکز مود

مطالعه بیشتر »