2D barcoded tube

arafam pouyesh

2D barcoded tube

کمپانی LVL  آلمان با بیش از 30 سال تجربه در حوزه  Liquid Handling  و بیوبانکینگ، از تولیدکنندگان به نام تیوپ­های  2D barcoded  در اندازه ­ها و رنگ­های مختلف است. نسل جدید تیوپ­های نگهداری نمونه از نوع  2D Barcoded tube هستند که کد هر تیوب بصورت انحصاری در کارخانه و در زمان تولید در انتهای آن بصورت ماتریکس دو بعدی به وسیله لیزر حک می شود که امکان از بین رفتن یا مخدوش شدن آنها تقریبا منتفی است. این کدها عمدتا از ترکیبی 12 تا 15 رقمی از حروف و عدد تشکیل شده­ اند و کد ماتریکسی حاصل برای هر تیوپ  یگانه و انحصاری  است. این امر، ذخیره سازی و بازشناسی تیوپ­ها را بسیار آسان می­سازد. این نوع از تیوپ­ها  تحت شرایط  Clean Room تولید می­گردد و کاملا عاری از آلودگی هستند. در این روش با سیستم مدیریت نرم افزاری، به سهولت می­توان اطلاعات کامل نمونه­ها را براساس کد تیوپ مربوطه ثبت، جستجو و بازیابی کرد.

در یک جمع بندی کلی، مزایای این نوع از تیوپ ها عبارتند از:

  • محفوظ ماندن کد دوبعدی تیوپ­ها در دماهای 86- سانتی گراد فریزرهای نگهداری نمونه یا در دمای ازت مایع 197- سانتی گراد در بلند مدت
  • یکتایی کدها و عدم تشابه کدینگ تیوپ­ها بدلیل ترکیب ماتریکس 2D
  • ذخیره­سازی آسان و بازشناسی مطمئن تیوپ­ها حتی در بلند مدت
  • به دلیل استاندارد بودن سایز باکس های 2D Barcoded ها (SBS)، امکان چیدمان منظم و صرفه جویی در فضای داخل فریزر و تانک ازت فراهم می شود.
  • سهولت مدیریت نرم­افزاری اطلاعات مربوط به تیوپ­ها
  • عاری بودن از آلودگی

Free from DNA, DNAse&RNAse/Free from Extractable Organic Substances & Metallic ions/ Free from Endotoxins

LVL 2D barcoded Tubes در حجم­های 200 µl  تا  8 ml  و در باکس­های استاندارد SBS تولید وعرضه می­گردد.تعداد تیوپ در هر باکس برای حجم­های 200 µl , 300 µl , 450 µl, 500 µl, 1000 µl  برابر با 96 تیوپ ودر مورد حجم­های بالاتر در باکس­های 24 تایی و 48 تایی قابل ارائه می­باشند.

درب تیوپ­ها می تواند از نوع  Screw Cap  یا  Push Cap  متناسب با کارکرد مورد نظر در بیش از 10رنگ انتخاب شود.

اطلاعات محصول را برای همکاران خود ارسال نمایید :

Print
Email
LinkedIn
WhatsApp